ART / Oil paintings / Oil painting 7336732
nr 733 6732
OIL PAINTING
Kopia efter David van Krefft, a woman, 75 x 63, wear, damages.
Kopia efter David van Krefft, Kvinna, 75 x 63
Condition: slitage, skador
3000
SEK 2500
Monday January 9 2012
at 19:15:30
5/1 21:05:40